Lofty

Kolekcja Lofty od Elita Meble

Meble Łazienkowe Serii Lofty – Elita Meble: Wyjątkowa synteza estetycznego piękna i funkcjonalności. Zaprojektowane z myślą o maksymalnej wygodzie, meble z tej linii cechują się przemyślanym designem, który zapewnia łatwość użytkowania w przestrzeniach o różnych metrażach. Harmonia kolorów oraz innowacyjne rozwiązania techniczne sprawiają, że kolekcja Lofty staje się sercem nowoczesnej łazienki.

Elita Szafka Pod Umywalkę Lofty 70 2S w odsłonie połyskującej bieli i szlachetnego jasnoszarego przynosi do łazienek powiew świeżości. Dzięki zastosowaniu mechanizmu soft-close, każda czynność staje się płynna i cicha. Alternatywa w postaci czerni matowej to hołd dla elegancji i ponadczasowości, gdzie dwie szuflady zapewniają ergonomiczny dostęp do przechowywanych akcesoriów.

Wersja Lofty 90 2S, zwiększa dostępną przestrzeń, umożliwiając jeszcze lepszą organizację miejsca w łazience. Opcja z koszem cargo, oferująca solidny udźwig, to inteligentne rozwiązanie do przechowywania ciężkich przedmiotów, zachowujące porządek i dostępność najczęściej używanych kosmetyków.

Wariant Lofty 50 3S z kolei, proponuje trzy szuflady dla tych, którzy cenią sobie przestrzeń organizacyjną. Różnorodność barw, począwszy od błyszczącego bieli, przez subtelny jasnoszary, a skończywszy na głębokim czarnym macie, sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie, niezależnie od stylu swojej łazienki.

Zakup mebli z kolekcji Lofty to inwestycja w doskonałą estetykę i niezawodną funkcjonalność. Ich dopasowanie do indywidualnych potrzeb użytkownika, jak i prostota instalacji, gwarantują, że łazienka przekształci się w przestrzeń relaksu i odprężenia. Meble Lofty od Elity Meble to wybór, który wprowadzi do Twojego domu luksus, dostępny na wyciągnięcie ręki każdego dnia.

( ilość produktów: 61 )
pixel