Ayumi

Kolekcja Ayumi od Meble Wójcik

Odkryj kolekcję Ayumi od Meble Wójcik, która przemieni Twój przedpokój w oazę nowoczesności i funkcjonalności. Ta seria, wykonana w odcieniu ciepłego Dąb Sonoma i z solidnej płyty laminowanej, wniesie do Twojego domu powiew świeżości i elegancji.

Zacznijmy od Ayumi AMK01 - Komody Na Obuwie. To nie tylko praktyczny element wyposażenia, ale również wyrafinowany dodatek do każdego wnętrza. Szuflada wraz z dwoma klapowymi przegrodami to nie tylko styl, ale także przemyślana organizacja miejsca na obuwie.

Nie mniej ważne jest Ayumi AML01 - Lustro. Prostota formy tego lustra w połączeniu z jego funkcjonalnością idealnie komponuje się z mniejszymi przestrzeniami, dodając im wizualnej przestronności.

W kolekcji znajdziemy również Ayumi AMS03 - Szafę Z Lustrem. To mebel, który łączy w sobie elegancję z praktycznym rozwiązaniem w postaci wysuwnego wieszaka, ułatwiającego organizację Twoich ubrań.

Kompletując całość, Ayumi AMW03 - Panel z półkami i wieszakiem jest nie tylko funkcjonalnym, ale i stylowym elementem, który z łatwością wpasuje się w każdy przedpokój, niezależnie od jego wielkości.

Wybierając kolekcję Ayumi, inwestujesz w trwałość, nowoczesny design i niespotykaną funkcjonalność, które razem tworzą spójną i atrakcyjną wizualnie przestrzeń.

( ilość produktów: 4 )
pixel