Darmowa dostawa od 500,00 zł

Brillo Grey

Wprowadź do swojego wnętrza nowoczesne projekty mebli, które stworzą styl i ozdobią Twoje przestrzenie. Praktyczne i funkcjonalne meble o skandynawskim designie z kolekcji Brillo Grey od producenta Gała Meble to prawdziwa okazja do stworzenia niebanalnej aranżacji z użyciem funkcjonalnych elementów o najwyższej jakości wykonania.

Kolekcja Brillo Grey nawiązuje designem do stylu skandynawskiego, co podkreślają bryły o prostej formie z białym korpusem, drewniane uchwyty oraz drewniane nóżki. Nowoczesne rozwiązanie frontów w najmodniejszym według obecnych trendów wnętrzarskich szarym kolorze wykończone w wysokim połysku rozjaśniają pomieszczenie. Ponadczasowa forma i kolorystyka pozwala na wykorzystanie kolekcji we wnętrzach tradycyjnych i nowoczesnych.

W ofercie mebli Brillo Grey możesz wybrać praktyczne elementy do wystroju salonu jak komody, witryny, szafę czy biurko oraz dodatki. Meble swoim oryginalnym projektem efektownie budują styl i wystrój wnętrza, a dzięki pojemnym i wygodnym w codziennym użytkowaniu szafkom oraz szufladom zadbasz o estetykę finalnej aranżacji.

( ilość produktów: 12 )
pixel