Darmowa dostawa od 500,00 zł

Malta Grey

Najnowsze trendy wnętrzarskie bardzo często uwzględniają szarości w wystroju nowoczesnych wnętrz. Uniwersalność koloru, harmonia i ponadczasowość szarości wpływa na jej popularność. Kolekcja Malta Grey od producenta Gała meble to modne połączenie szarości ze strukturą jasnego drewna w odcieniu Dąb Artisan. Korpusy z widocznymi słojami imitujące drewno naturalne wydobywają urok szarych, matowych frontów.

Prosta forma mebli z kolekcji Malta Grey, brak zdobień i uniwersalny design sprawia, że seria dedykowana jest wnętrzom w wielu stylach. Meble nie dominują przestrzeni, a dodają jej elegancji i estetyki. Dzięki funkcjonalnym projektom wnętrza każdego elementu umożliwiają skuteczne uporządkowanie pomieszczenia.

Meblami z kolekcji Malta Grey urządzisz sypialnię i salon. W sypialni przyda się pojemna, trzydrzwiowa szafa, wygodne łóżko, stolik nocny i komoda. Do urządzenia funkcjonalnego i wygodnego salonu wybierz komodę, witrynę i szafkę RTV, które są przydatne w każdym salonie. Wprowadź do swoich wnętrz niebanalne projekty mebli z kolekcji Malta Grey i ciesz się rezultatem oryginalnego i stylowego wnętrza.

( ilość produktów: 12 )
pixel