Darmowa dostawa od 500,00 zł

Mati

Kolekcja mebli stworzonych w oparciu o potrzeby i oczekiwania młodszych użytkowników. Kolekcja Mati od producenta Gała Meble zaprojektowana została w funkcjonalny sposób z uwzględnieniem uniwersalnego designu i ponadczasowej formy pasującej zarówno do pokoju dziecięcego jak i młodzieżowego.

Wielość elementów w kolekcji pozwala urządzić wygodną i praktyczną przestrzeń z wykorzystaniem mebli niezbędnych w pokoju młodzieżowym, takimi jak biurko, regał, szafa i inne elementy wyposażenia ułatwiające organizację przedmiotów.

Meble z kolekcji Mati to połączenie odcienia bieli, a dokładniej koloru Sosna Andersen ze wstawkami w kolorze szarym o nazwie Congo. Takie połączenie kolorów jest odpowiednie do pokoju chłopięcego i dziewczęcego oraz pozwala na dowolność w zakresie dodatków i kolorów ścian. Wśród elementów kolekcji znajdziesz praktyczne biurko, komody różnej wielkości i o różnym układzie, pojemną szafę, regał na książki, łóżko i wiele innych mebli. Poznaj całą kolekcję i stwórz wygodny, modnie urządzony pokój dla swojego dziecka.

( ilość produktów: 11 )
pixel