Montana Truflowy

Wprowadź do swojego wnętrza oryginalną kolorystykę, dzięki kolekcji Montana Truflowy od producenta Gała Meble. Prosta forma, minimalistyczne projekty i geometryczne bryły pozwolą na dowolne urządzenie każdego wnętrza. Bez względu na preferowany styl uniwersalna kolorystyka i funkcjonalne elementy z kolekcji Montana Truflowy umożliwią aranżację zarówno wnętrz tradycyjnych jak i nowoczesnych.

Meble z kolekcji Montana Truflowy wykonane są z wysokiej jakości płyty laminowanej, charakteryzującej się odpornością na uszkodzenia, wilgoć czy wysokie temperatury. Taki materiał wykonania pozwala na intensywne użytkowanie bez obaw o uszkodzenie czy szybkie zużycie się mebla. Meble są wykończone w minimalistycznym stylu bez widocznych zdobień czy okuć pozwalając na dowolność połączeń i zestawień z różnymi dodatkami i meblami innych serii. Kolor frontów jak i korpusu to Dąb Truflowy.

W kolekcji oferowane są meble do salonu, sypialni oraz biura. Seria Montana występuje również w kolorze Dąb Lefkas oraz Grey.

( ilość produktów: 20 )
pixel