Darmowa dostawa od 500,00 zł

Nevada

Nevada to kolekcja stworzona dla osób, które lubią naturalną kolorystykę i klasyczne formy mebli. Projekt oparty na inspiracjach zaczerpniętych z wielu zakątków świata łączy w sobie prostotę i okazałą formę.

Kolekcja oferuje wyjątkowe meble do pokoju dziennego oraz biura, które wyróżniają się wzorem imitującym naturalną strukturę drewna z widocznymi słojami w kolorze dąb lefkas i frontami z efektowną ramą. Taki projekt pozwala na wiele możliwości aranżacji salonu, a nawiązanie do naturalnego materiału, jakim jest drewno, wprowadza do wnętrza przyjemną atmosferę.

Meble wykonane są z wysokiej jakości płyty meblowej, gwarantując odporność na uszkodzenia, trwałość i stabilność. W obszernej kolekcji Nevada znajdziesz komody, stoliki, witryny, szafy i wiele innych elementów niezbędnych do stworzenia niebanalnego wnętrza pełnego stylu i charakteru.

Funkcjonalne projekty każdego z elementów pozwalają urządzić i uporządkować przestrzeń, dzięki pojemnym półkom, szafkom i szufladom. Inspirujące i oryginalne wnętrza potrzebują odpowiednich mebli. Kolekcja Nevada daje wiele możliwości urządzenia wnętrza w dowolnym stylu i łącząc różne trendy wnętrzarskie.

( ilość produktów: 12 )
pixel