Darmowa dostawa od 500,00 zł

Adel Biała Astor

Kolekcja Teen Flex Lenart Meblecom

Wyjątkowa kolekcja Astor Adel Biała to kwintesencja nowoczesnego designu, idealnie wpisująca się w potrzeby współczesnych przestrzeni łazienkowych. Jej minimalistyczne formy i biały połysk frontów nie tylko elegancko kontrastują z ciemnymi płytkami, ale też doskonale harmonizują z naturalnym drewnem, tworząc atmosferę ciepła i spokoju.

Szczególną uwagę w kolekcji Adel Biała zwraca inteligentne wykorzystanie przestrzeni. Z myślą o maksymalnej funkcjonalności stworzono meble o różnorodnym przeznaczeniu - od szafek pod umywalkę, przez półsłupki, aż po innowacyjne słupki 55 cm na mopa, które pozwalają ukryć sprzęty do sprzątania. To właśnie dbałość o szczegóły, takie jak specjalne przyborniki kosmetyczne w szufladach, podkreśla użytkowy charakter mebli, zachowując przy tym estetyczny minimalizm.

Do kolekcji Adel Biała zaliczają się także elegancko zaprojektowane umywalki z konglomeratu i ceramiki, które swym wyglądem komplementują całość zestawu, a ich łatwość w utrzymaniu czystości gwarantuje, że łazienka będzie zawsze prezentować się nienagannie. Materiały użyte do produkcji, takie jak płyty MDF i wiórowe o grubości 16 mm, gwarantują trwałość i wytrzymałość, a wykończenie w białym połysku oraz wewnętrzny dekor country zapewniają nie tylko świetny wygląd, ale i przyjemne odczucie jakości.

Niezaprzeczalnym atutem mebli z serii Adel Biała jest system cichego domykania, który zwiększa komfort użytkowania i przyczynia się do zachowania doskonałego stanu mebli przez długi czas. Takie rozwiązania techniczne, jak ciche zawiasy i prowadnice, podnoszą wartość użytkową kolekcji, czyniąc ją nie tylko piękną, ale i cichą towarzyszką codziennych rytuałów.

W skład kolekcji wchodzą zarówno szafki pod umywalki o szerokości 60 i 80 cm, półsłupki oraz regały górne, jak i praktyczne szafki lustrzane w rozmiarach 60 i 80 cm. Z myślą o mniejszych przestrzeniach przygotowano zestaw 40 cm z umywalką oraz szafkę obudowującą pralkę. Astor Adel Biała oferuje zatem kompleksowe rozwiązania dla każdej łazienki, niezależnie od jej rozmiarów.

Podsumowując, kolekcja Adel Biała stanowi doskonały wybór dla tych, którzy cenią sobie połączenie estetyki i funkcjonalności. Jest to propozycja, która dzięki swojej uniwersalności i elegancji, będzie służyć przez lata, stanowiąc serce każdej łazienki.

( ilość produktów: 20 )
pixel