Darmowa dostawa od 500,00 zł

Adel Country

Kolekcja Adel Coutry od Astor

Kolekcja Adel Country to synonim funkcjonalności połączonej ze stylem, która znajduje odzwierciedlenie w każdym elemencie tego unikalnego zestawu mebli łazienkowych. Charakteryzująca się imitacją naturalnego drewna, kolekcja doskonale komponuje się z różnorodnością aranżacji wnętrz - od tych utrzymanych w duchu nowoczesności po bardziej klasyczne czy rustykalne. Niezależnie od barwy ścian czy wyboru kafelków, meble Adel Country wprowadzają do przestrzeni ciepło i harmonię.

Wyróżniającym elementem kolekcji jest system cichego domykania, który gwarantuje nie tylko komfort użytkowania, ale i długowieczność mebli. Ta innowacyjna funkcja, zastosowana zarówno w zawiasach szafek, jak i prowadnicach szuflad, eliminuje hałas i zapewnia delikatne zamykanie, co znacząco wpływa na wygodę codziennego korzystania z mebli.

Adel Country oferuje szeroki wybór mebli o zróżnicowanych wymiarach i przeznaczeniu, dzięki czemu każdy, niezależnie od rozmiaru swojej łazienki, może stworzyć spójną i funkcjonalną przestrzeń. Materiały wykorzystane do produkcji, w tym płyta MDF i wiórowa o grubości 16 mm w kolorze dąb country, a także ceramika i konglomerat do umywalek, gwarantują trwałość i niezmienny wygląd przez lata, nawet w warunkach wysokiej wilgotności.

Meble z kolekcji Adel Country zachwycają nie tylko wyglądem zewnętrznym, ale i wewnętrznym – wnętrza szafek wykonane są z płyty w kolorze dąb country, co zapewnia jednolity i estetyczny wygląd. Dodatkowo, kolekcja ta oferuje meble o różnorodnych zastosowaniach – od szafek pod umywalkę, przez półsłupki i słupki, po blaty pod umywalkę i szafki na pralkę. Wszystkie te elementy umożliwiają stworzenie eleganckiej, minimalistycznej, a zarazem funkcjonalnej aranżacji łazienki.

Z myślą o jeszcze większej funkcjonalności, producent zdecydował o możliwości dołączenia nóg do szafek, co ułatwia utrzymanie porządku i daje wrażenie lekkości całej aranżacji. Wewnętrzny przybornik kosmetyczny w szufladach to kolejne udogodnienie, które pozwala na zachowanie idealnego porządku i wykorzystanie przestrzeni w najbardziej optymalny sposób.

W skład kolekcji Adel Country wchodzą między innymi: regał górny do szafek lustrzanych, półsłupek z koszem, szafka obudowa pralki, różne modele słupków i szafek pod umywalkę, a także szafki lustrzane. To bogactwo wyboru, pozwalające na stworzenie idealnej przestrzeni łazienkowej, która będzie cieszyć oko i służyć na lata.

Z kolekcją Adel Country łazienka staje się nie tylko miejscem codziennej higieny, ale przestrzenią, w której funkcjonalność spotyka się ze stylem, tworząc wyjątkowe wnętrze, które zachwyca spójnością i elegancją.

( ilość produktów: 24 )
pixel