Spectra Biała

Kolekcja SPECTRA BIAŁY od Astor

Marka ASTOR prezentuje kolekcję Spectra Biała, która jest kwintesencją elegancji i funkcjonalności, idealnie wpisując się w różnorodne stylizacje wnętrz - od nowoczesnych, przez skandynawskie, aż po glamour. Charakteryzująca się białym połyskiem, ta kolekcja oferuje nie tylko minimalistyczny design, ale również umiejętne połączenie z innowacyjnymi rozwiązaniami, sprawiając, że każdy element jest nie tylko piękny, ale i wysoce praktyczny.

W sercu kolekcji Spectra Biała leżą meble łazienkowe wyposażone w szuflady z praktycznymi przybornikami oraz szafki z zamykanymi drzwiczkami, które oferują elastyczne możliwości przechowywania. Dopełnieniem są umywalki wykonane z konglomeratu i ceramiki, które, dzięki swojej trwałości i estetyce, doskonale komponują się z resztą kolekcji, zapewniając spójny i elegancki wygląd całego wnętrza.

Wytrzymałość mebli z serii Spectra Biała gwarantują materiały wysokiej jakości, takie jak płyta MDF na frontach i płyta wiórowa na korpusach, obie o grubości 16 mm i wykończone w białym połysku. Wprowadzenie dekoracyjnych wstawek w odcieniach takich jak dąb country, dąb urban, biały i antracyt, dodaje kolekcji wyjątkowego charakteru, umożliwiając tworzenie niepowtarzalnych aranżacji.

Innowacyjność kolekcji Spectra Biała manifestuje się także poprzez zastosowanie oryginalnych uchwytów frezowanych i systemu cichego domykania szuflad i drzwiczek, co podnosi komfort użytkowania i zachowuje estetykę mebli na dłużej. Te rozwiązania technologiczne nie tylko ułatwiają codzienne korzystanie z mebli, ale również przyczyniają się do utrzymania porządku i harmonii w łazience.

Kolekcja Spectra Biała od ASTOR to więcej niż meble; to kompleksowe rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie połączenie piękna, trwałości i funkcjonalności w swoich łazienkach. Dzięki swojej uniwersalności i możliwościom aranżacyjnym, meble te bez trudu wpiszą się w indywidualne preferencje estetyczne, tworząc przestrzeń zarówno relaksującą, jak i inspirującą.

( ilość produktów: 13 )
pixel