Darmowa dostawa od 500,00 zł

Colours

Kolekcja Colours Lenart Meblecom

Kolekcja Colours od Lenart to hołd dla nowoczesnego designu i koloru, stanowiący kwintesencję funkcjonalności i estetycznej radości. Precyzyjnie dobrana paleta barw, od głębokiego granatu do spokojnej szałwii, oddziałuje na nasze zmysły, wnosząc harmonię do każdego wnętrza.

Subtelnie zaokrąglone uchwyty nadają meblom lekkości i są odzwierciedleniem nowoczesnego stylu, a unikatowy design to wynik śmiałych połączeń form, kształtów i kolorów, które współgrają ze sobą tworząc spójną całość.

W kolekcji znajdziemy rozmaite wersje kolorystyczne - od komód po szafki RTV, które nie tylko doskonale spełniają swoje praktyczne role, ale również są samodzielną dekoracją. Zaproś kolor do swojego życia, wybierając meble, które najlepiej oddają Twój indywidualny styl.

Komfortowe przechowywanie to kluczowy element każdej komody i szafki RTV z tej linii. Przestronne szuflady i półki z systemem SOFT CLOSE zapewniają wygodę użytkowania i cichy domyk, podnosząc codzienny komfort. Subtelny akcent kolorystyczny każdego elementu sprawdzi się w każdym rodzaju wnętrza, niezależnie od panującej w nim palety barw.

Warianty granatowe z kolekcji Colours, takie jak komoda COLOURS CS-01 z charakterystycznymi złotymi uchwytami, czy stylowa szafka RTV COLOURS CS-05 z efektem 3D, są idealne dla miłośników głębokich barw. Natomiast odcienie szałwii, jak w modelu COLOURS CS-02 czy COLOURS CS-07, wprowadzą do przestrzeni świeżość i delikatność.

Lenart, przywiązując wagę do detalu, stworzył kolekcję, która łączy nowoczesność z komfortem, a każdy mebel z linii Colours jest nie tylko praktyczny, ale i wprowadza do pomieszczeń powiew nowoczesności i elegancji, będąc tym samym odzwierciedleniem najnowszych trendów w designie.

( ilość produktów: 15 )
pixel