Darmowa dostawa od 500,00 zł

Iconic Cashmere

Kolekcja ICONIC CASHMERE - Elegancja i Nowoczesność w Twojej Łazience

Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej kolekcji ICONIC CASHMERE marki COMAD! To projekt, w którym zostały wykorzystane pionowe frezowania we frontach i korpusie, tworząc szczególnie atrakcyjny i wszechstronny efekt wzorniczy, który wprowadza ruch i płynność do każdego wnętrza łazienki.

Nowoczesna kolorystyka, z jasnym odcieniem Cashmere, jest naszą odpowiedzią na zmieniające się trendy oraz potrzeby wizualne klientów, które stają się coraz bardziej wyszukane.

Eleganckie Meble do Łazienki

Kolekcja ICONIC CASHMERE obejmuje szafki pod umywalkę w trzech rozmiarach – 60cm, 80cm oraz 100cm, które pozwalają na elastyczne dopasowanie mebli do różnych wymiarów łazienki. Dodatkowo, w kolekcji znajdziesz również słupek wysoki, który doskonale współgra z pozostałymi elementami.

Każda szafka wyposażona jest w szuflady, która umożliwia praktyczne przechowywanie różnorodnych akcesoriów łazienkowych.

Trwałe i Estetyczne Materiały

Mebelki z kolekcji ICONIC CASHMERE cechuje solidne wykonanie. Korpusy są wykonane z płyty laminowanej o grubości 16mm, co gwarantuje długotrwałą trwałość, a fronty z MDF o grubości 16mm dodają meblom estetycznego wyglądu.

Warto podkreślić, że meble są wiszące, co pozwala na łatwe utrzymanie podłogi w czystości oraz daje lekki i nowoczesny efekt w łazience.

Elegancja i Funkcjonalność w Jednym

Kolekcja ICONIC CASHMERE to doskonały wybór dla tych, którzy poszukują mebli łączących elegancję z nowoczesnym wzornictwem oraz wysoką funkcjonalność. Dodatkowym atutem są ciche domyki, które sprawiają, że otwieranie i zamykanie szuflad odbywa się płynnie i bez hałasu.

Postaw na jakość i design, wybierając meble z kolekcji ICONIC CASHMERE marki COMAD. Odwiedź naszą stronę, aby poznać pełen asortyment tej eleganckiej kolekcji.

( ilość produktów: 41 )
pixel