Adel Oak

Kolekcja ADEL OAK - Elegancja Dębu Wotan dla Twojej Łazienki

Kolekcja ADEL OAK marki COMAD to przepiękne meble łazienkowe inspirowane naturalnym pięknem dębu Wotan. Jeśli szukasz innego wariantu kolorystycznego w porównaniu z popularną kolekcją ADEL BLACK, to właśnie ADEL OAK może spełnić Twoje oczekiwania.

Wyjątkowy dąb Wotan nadaje meblom eleganckiego i klasycznego wyglądu, który doskonale wpasuje się w różnorodne aranżacje łazienek. Kolor korpusu i frontów w dębie Wotan tworzy harmonijną całość, dodając wnętrzu przytulności i naturalnego uroku.

Wyjątkowa Funkcjonalność i Praktyczne Rozwiązania

Kolekcja ADEL OAK oferuje meble w różnych rozmiarach, dzięki czemu łatwo dopasujesz je do swojej przestrzeni. Zestaw podwójnej szafki o szerokości 120 cm z umywalkami SMILE to doskonały wybór dla większej łazienki, zapewniając dużo miejsca do przechowywania i użytkowania.

Jeśli preferujesz mniejsze rozmiary, zestaw 80 cm z umywalką SKY to świetna opcja dla mniejszych łazienek, bez kompromisów w funkcjonalności i stylu.

Niezawodne Materiały

Mebli z kolekcji ADEL OAK charakteryzują się solidnym wykonaniem. Korpusy mebli wykonane są z trwałej płyty laminowanej, a fronty z wysokiej jakości materiału, co zapewnia długotrwałą trwałość mebli i łatwość w utrzymaniu czystości.

Dodatkowo, meble z kolekcji ADEL OAK również wyposażone są w ciche domyki, gwarantujące płynne i bezproblemowe zamykanie szafek, co podnosi komfort użytkowania.

Elegancja Dębu Wotan w Twojej Łazience

Zaaranżuj swoją łazienkę w stylu, który zachwyci swoją elegancją i naturalnym pięknem dębu Wotan. Kolekcja ADEL OAK marki COMAD to doskonały wybór dla tych, którzy pragną unikalnej alternatywy kolorystycznej w porównaniu z kolekcją ADEL BLACK.

Przekonaj się o jakości i wyjątkowym designie mebli ADEL OAK. Odwiedź naszą stronę internetową, aby poznać pełen asortyment kolekcji ADEL OAK marki COMAD.

( ilość produktów: 34 )
pixel