Family

Kolekcja Family od MiroMark

Kolekcja Family marki Miromark to kwintesencja nowoczesnego designu i wysokiej funkcjonalności. Meble wykonane są z wysokiej jakości płyty laminowanej o grubości 16 mm i 22 mm od renomowanych producentów takich jak Kronospan, Swisskrono i Swisspan. Gładkie krawędzie z PVC oraz melamina na niewidocznych bokach zapewniają estetyczny wygląd i trwałość. Tylne ściany wykonane są z białej płyty HDF o grubości 3 mm.

Fronty w kolorze białego połysku pokryte są wielowarstwowym lakierem, który jest utwardzany promieniami UV. Materiał frontów to również płyta laminowana 16 mm, a ich krawędzie wykończone są błyszczącym ABS oraz melaminą na niewidocznych bokach. Podobnie blaty również w białym połysku wykonane są z płyty laminowanej 22 mm i wykończone krawędziami z ABS oraz melaminą.

Wysokiej jakości okucia obejmują metalowe chromowane uchwyty z wkrętami, plastikowe nogi pokryte chromem, trzykomponentowe wzmocnione prowadnice teleskopowe z pełnym wysuwem oraz wzmocnione zawiasy z funkcją cichego domyku. System przesuwu do szaf przesuwnych dostarcza firma Hettich, z opcją cichego domyku. Dodatkowo, półki wyposażone są w metalowe uchwyty antypoślizgowe, a zestawy podstawowe do mebli i szafek obejmują łączniki poprzeczne i elementy mocujące typu MINIFIX.

Elementy dekoracyjne obejmują matową ekoskórę MADRIT 0920 na tekstylnej podstawie, która jest łatwa w czyszczeniu i odporna na zmiany temperatury. Lustra mają poliuretanowe ramy i są polerowane z fazowaniem, a lustra w szafach są wykończone eurokrawędzią.

Opakowania mebli są starannie zabezpieczone pięciowarstwowym kartonem, a lustra chronione są ramą z płyty wiórowej oraz folią bąbelkową. Zalety kolekcji Family to m.in. wielowarstwowa powłoka na wysoki połysk, która nie zmienia koloru podczas długotrwałego użytkowania, brak wkrętów konfirmatowych oraz tylna ściana montowana w rowku i mocowana wkrętami oraz plastikowymi narożnikami. Istnieje możliwość regulacji wysokości półek w szafach w trzech pozycjach.

Łóżka bez podnoszenia nie są wyposażone w ramę, którą należy zakupić osobno. Możliwe jest użycie ram własnej produkcji lub innych producentów, w tym drewnianych i metalowych ram z różnymi odstępami między listwami (65 mm lub 25 mm). Łóżka z podnoszeniem są standardowo wyposażone w metalowe ramy z odstępem 65 mm między listwami, z opcją metalowej ramy z odstępem 25 mm.

Kolekcja Family to połączenie elegancji, nowoczesności i funkcjonalności, które doskonale wpasuje się w każde wnętrze, zapewniając komfort i styl na najwyższym poziomie.

( ilość produktów: 60 )
pixel