Darmowa dostawa od 500,00 zł

Lupo

Kolekcja Lupo Astor Meblecom

Seria mebli Lupo definiuje się przez połączenie praktyczności z nowoczesnym wzornictwem. Prezentowane elementy wyposażenia łazienek są doskonałym rozwiązaniem dla tych, którzy szukają zarówno funkcjonalnych, jak i estetycznie dopracowanych opcji. Dostępność umywalek w szerokim zakresie rozmiarów umożliwia dostosowanie do osobistych preferencji, a dodatek oświetlenia LED tworzy w łazience wyjątkową atmosferę.

Stosowanie oświetlenia LED o niskim zużyciu energii w elementach serii Lupo nie tylko wzbogaca estetykę, ale też funkcjonalność, pozwalając na używanie łazienki bez potrzeby włączania głównego oświetlenia. Jest to szczególnie doceniane podczas odprężających kąpieli, kiedy miękkie światło sprzyja stworzeniu relaksującej atmosfery.

Rozmiary umywalek w serii Lupo wahają się od 45 do 75 cm szerokości, co daje możliwość wyboru idealnego rozmiaru, dostosowanego do rozmiarów łazienki i potrzeb jej użytkowników. Inne elementy wyposażenia łazienek również różnią się wymiarami, umożliwiając kreowanie spersonalizowanego wnętrza, niezależnie od jego wielkości.

Meble z serii Lupo wyróżniają się wysoką jakością wykonania. Umywalki wykonane z ceramiki gwarantują trwałość i łatwość w utrzymaniu czystości. Fronty mebli, wykonane z płyty wiórowej o grubości 16 mm w kolorze bieli, rozjaśniają wnętrza, natomiast korpusy zrobione z wytrzymałej płyty melaminowanej zapewniają długotrwałość.

Chromowane uchwyty i nóżki stanowią nie tylko mocne elementy konstrukcyjne, ale także stylowe akcenty, które podkreślają nowoczesny charakter mebli. Użyte zawiasy puszkowe i prowadnice kółkowe zapewniają wygodę użytkowania i trwałość, projektując meble z myślą o ich długiej żywotności.

Dodatkowe, smukłe elementy meblowe odpowiadają na potrzeby właścicieli mniejszych łazienek. Wąskie komody, szafki i słupki o szerokości 50 cm pozwalają na maksymalne wykorzystanie przestrzeni i przechowywanie niezbędnych akcesoriów. Wysoki, szczupły słupek jest idealny do przechowywania sprzętów do czyszczenia, co zapewnia ich łatwy dostęp, jednocześnie utrzymując je poza zasięgiem wzroku odwiedzających.

Seria Lupo jest znakomitą ofertą dla tych, którzy cenią połączenie tradycji z nowoczesnością. Te uniwersalne i eleganckie meble doskonale sprawdzą się w każdej łazience, tworząc zarówno funkcjonalne, jak i estetycznie urządzone wnętrze.

( ilość produktów: 16 )
pixel