Darmowa dostawa od 500,00 zł

Blaty

Blat to płaska powierzchnia, która służy do wykończenia szafek oraz przechowywania na nich najróżniejszych przedmiotów niezbędnych w łazience czy WC. Wykonane są z trwałych materiałów odpornych na uszkodzenia, wysoką temperaturę czy wilgoć. Mogą być gładkie lub dekoracyjne, posiadać różną kolorystykę oraz sposób wykończenia.

Blat to jeden z najważniejszych elementów wyposażenia łazienki. Powinien być trwały, odporny na wilgoć i łatwy w utrzymaniu czystości. Wybór blatu zależy od stylu, w jakim urządzona jest łazienka, indywidualnych potrzeb odbiorców, a także od posiadanego budżetu potrzebnego na jego zakup.

Blat wykonany z płyty laminowanej to najlepszy wybór, jeśli zależy nam na trwałości, łatwości w utrzymaniu w czystości oraz szerokiej gamie wzorów czy kolorów. Blaty wykonane z drewna to gwarancja naturalnego piękna oraz możliwości późniejszej renowacji. Blaty kamienne to przede wszystkim trwałość, solidność oraz oryginalny wygląd pozwalający na stworzenie ciekawych wizji aranżacyjnych.

( ilość produktów: 331 )
pixel