Iconic Rose

Kolekcja ICONIC ROSE - Elegancja w Odcieniu Róży

Zapraszamy do poznania kolekcji ICONIC ROSE marki COMAD! To projekt, w którym wykorzystano pionowe frezowania we frontach i korpusie, tworząc szczególnie atrakcyjny i wszechstronny efekt wzorniczy, który wprowadza ruch i płynność do każdego wnętrza łazienki.

Nowoczesna kolorystyka, z delikatnym odcieniem Rose, sprawia, że kolekcja ICONIC ROSE emanuje elegancją i subtelnością, doskonale odpowiadając na zmieniające się trendy i potrzeby wizualne klientów.

Eleganckie Meble do Łazienki

Kolekcja ICONIC ROSE obejmuje szafki pod umywalkę w trzech rozmiarach – 60cm, 80cm oraz 100cm, które pozwalają na elastyczne dopasowanie mebli do różnych wymiarów łazienki. Dodatkowo, w kolekcji znajdziesz również słupek wysoki, który doskonale współgra z pozostałymi elementami.

Każda szafka wyposażona jest w szuflady, która umożliwia praktyczne przechowywanie różnorodnych akcesoriów łazienkowych.

Trwałe i Estetyczne Materiały

Mebelki z kolekcji ICONIC ROSE cechuje solidne wykonanie. Korpusy są wykonane z płyty laminowanej o grubości 16mm, co gwarantuje długotrwałą trwałość, a fronty z MDF o grubości 16mm dodają meblom estetycznego wyglądu.

Warto podkreślić, że meble są wiszące, co pozwala na łatwe utrzymanie podłogi w czystości oraz daje lekki i nowoczesny efekt w łazience.

Elegancja i Funkcjonalność w Jednym

Kolekcja ICONIC ROSE to doskonały wybór dla tych, którzy poszukują mebli łączących elegancję z nowoczesnym wzornictwem oraz wysoką funkcjonalność. Dodatkowym atutem są ciche domyki, które sprawiają, że otwieranie i zamykanie szuflad odbywa się płynnie i bez hałasu.

Postaw na jakość i design, wybierając meble z kolekcji ICONIC ROSE marki COMAD. Odwiedź naszą stronę, aby poznać pełen asortyment tej eleganckiej kolekcji.

( ilość produktów: 42 )
pixel