Eleganckie szafy marki Livin Hill teraz nawet do -50% taniej!

2023-05-22

Szafa to mebel wolnostojący lub zabudowany we wnęce, który posiada otwierane na różne sposoby drzwi i służy przede wszystkim do przechowywania poszczególnych elementów garderoby. Dawniej mebel ten był używany jedynie przez wyższą warstwę społeczną, czyli szlachtę. Słowo to po raz pierwszy pojawiło się w XIV wieku, ale jego znaczenie pochodzi z języka starofrancuskiego i powstało z połączenia wyrazów „wardereube” („strażnik”) i „garderobe" („szata”), co najprościej można przetłumaczyć jako coś, co strzeże ubrań. Każdy z nas chciałby mieć takiego domowego strażnika swojego ubioru i innych niezbędnych rzeczy, prawda? Jest to bez wątpienia element wyposażenia każdej sypialni, pokoju dziennego czy korytarza pozwalający dobrze zorganizować, a jednocześnie uporządkować naszą osobistą przestrzeń.

W szafach można przechowywać nie tylko ubrania, buty, modowe dodatki w postaci torebek, pasków, apaszek oraz biżuterii, ale także inne cenne przedmioty codziennego użytku, jak na przykład koce, poduszki, ulubione książki, dekoracje, pamiątki z podróży, ważne dokumenty czy zabawki dla dzieci. W dzisiejszych czasach posiadanie dużej ilości przedmiotów jest wręcz naturalne, dlatego żadna rodzina nie może obejść się bez co najmniej jednej, dużej, a co za tym idzie pojemnej szafy w swoim mieszkaniu. Przy wyborze tej idealnej, wyjątkowej warto zwrócić uwagę nie tylko na kolorystykę, jakość użytych materiałów, z których została wykonana, elementów wykończenia pasujących do preferowanego przez nas stylu aranżacyjnego, ale przede wszystkim na szczegółowe parametry oraz to, co oferuje nam ona wewnątrz siebie.

W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo eleganckie oraz masywne szafy w wielu rozmiarach pasujące zarówno do mniejszych, średnich, jak i dużych pomieszczeń. Wybór jest naprawdę bardzo bogaty, bez względu na to, w jakim stylu zostało urządzone mieszkanie, dom czy apartament. W ofercie mamy dostępne szafy z lustrami i bez, z solidnymi drążkami, przesuwnymi wieszakami, a także z dodatkowymi elementami ułatwiającymi segregację przedmiotów oraz utrzymanie porządku, takimi jak wytrzymałe półki oraz głębokie szuflady. Wszystko to daje gwarancję, że każdy znajdzie taki model szafy, który miło zaskoczy niezwykłą funkcjonalnością, eleganckim wyglądem i tak potrzebnymi udogodnieniami, które sprawią, że codzienne korzystanie z tego typu elementu wyposażenia stanie się czystą przyjemnością.

Royal S3D - Szafa 3-drzwiowa Sosna Nordycka/Dąb Dziki

Royal S3D - Szafa 3-drzwiowa Sosna Nordycka/Dąb Dziki

1 683,00 zł brutto1 565,00 zł brutto
Catania 044 Szafa 2D prowansalska szara drewno/mdf

Catania 044 Szafa 2D prowansalska szara drewno/mdf

5 570,00 zł brutto2 999,00 zł brutto
Verona 859 Szafa

Verona 859 Szafa

9 660,00 zł brutto4 459,00 zł brutto
Szafa Kendo 07 biała

Szafa Kendo 07 biała

1 679,00 zł brutto
Szafa NORWIN drewniana szara

Szafa NORWIN drewniana szara

2 856,00 zł brutto
pixel