Stilig - zachwyt od pierwszego spojrzenia.

2023-10-31

Stilig to najnowsza kolekcja wyjątkowych mebli od znanej i cenionej marki Livin Hill, która zachwyca swoimi oryginalnymi formami, niebanalną kolorystyką, nowoczesnym designem przy jednoczesnym zachowaniu klasycznej elegancji. Nie można wręcz oderwać oczu od każdego poszczególnego elementu wchodzącego w jej skład, ani przejść obok obojętnie bez zwrócenia uwagi na te prawdziwe dzieła sztuki rzemieślniczej. Wszystkie produkty zostały stworzone z najwyższą starannością, z dbałością o każdy najmniejszy nawet detal, a ich unikatowa estetyka czyni z nich meblowe „perełki”, jakie bez wątpienia warto mieć nie tylko w swojej domowej przestrzeni, ale także w każdej innej, jak na przykład miejscu wykonywania codziennej pracy.

Meble Stilig wykonane są z najwyższej jakości materiałów, czyli drewna, a także odznaczającej się wysoką odpornością płyty MDF. Materiały te dają gwarancję solidności oraz trwałości na różnego typu uszkodzenia mechaniczne, wilgoć czy wysoką temperaturę. Dzięki temu będą służyć z pokolenia na pokolenie, a także odpowiednio wpływać na pozytywne odczucia estetyczne. Te wyjątkowe komody pozwolą stworzyć przestrzeń spełnionych marzeń, w której oryginalny wymiar piękna zawsze będzie stał na pierwszym miejscu. Można nawet bez cienia wątpliwości stwierdzić, że są one dowodem na istnienie pasji do tworzenia czegoś więcej niż przedmiotów do aranżacji wnętrz. To sztuka sama w sobie mająca odnieść konkretne odczucia zmysłowe zarówno wśród domowników, jak i gości.

Komody dostępne są w bardzo bogatej gamie kolorystycznej, co pozwala dopasować je do każdego nowoczesnego wnętrza, bez względu na jego przewodnie inspiracje, dostępność miejsca czy konkretne przeznaczenie. Dominują tu głównie neutralne kolory, takie jak biel, czerń czy szarość, ale również intensywne odcienie zieleni, niebieskiego. Wzbogacenie ich o elementy w kolorze eleganckiego złota i ujmującego srebra nadaje poszczególnym produktom błyszczącego luksusowego efektu wizualnego. Cały ten zbiór barw pozwoli wyrazić indywidualność właściciela oraz zbudować niepowtarzalną atmosferę w otaczającej przestrzeni. Meble Stilig to doskonały wybór dla wszystkich miłośników unikatowej magii zamkniętej w różnego typu przedmiotach.

pixel