Frida

Frida to kolekcja mebli od producenta Gała Meble o nie tylko ciekawej nazwie, ale równie wyjątkowym designie. Nowoczesny projekt i niezwykłe połączenie kolorów wpływa na oryginalność elementów kolekcji i efektownie kreuje urządzane nią przestrzenie.

Meble z kolekcji Frida wykonane z płyty laminowanej o wysokiej jakości i trwałości łączą w sobie dwa kolory: dąb riviera i klasyczną czerń. Czernią podkreślone są nóżki i uchwyty mebli, a także obramowania każdego elementu. Kolekcja łączy nowatorskie wzornictwo z klasycznymi odcieniami i niebanalnym wykończeniem, które rzuca się w oczy w nieoczywistym rozmieszczeniu przeszkleń witryn, na łączeniach uchwytów szafek czy w minimalistycznym projekcie stolika. Taka kolekcja pozwoli stworzyć oryginalne, funkcjonalne i przyjemne wnętrze łącząc w sobie wszystko, czego możesz oczekiwać od mebli do salonu.

Kolekcja Frida zawiera elementy wyczerpujące wystrój salonu każdej wielkości – komody, szafy, witryny, stolik, półka wisząca i wiele innych. Poznaj całą kolekcję i zdecyduj które z mebli wypełnią Twój salon.

( ilość produktów: 11 )
pixel