Darmowa dostawa od 500,00 zł

Montana Lefkas

Funkcjonalna, uniwersalna i ponadczasowa kolekcja Montana Lefkas od producenta Gała Meble wpasuje się we wnętrza każdego stylu. Minimalistyczny projekt, geometryczne bryły i przyjemna kolorystyka ze wzorem imitującym strukturę drewna zmienią zwykłe wnętrze w komfortowe i funkcjonalne dzięki przemyślanym projektom.

Charakterystyczna dla tej kolekcji jest innowacyjność widoczna w minimalizmie projektu każdego z elementów. Brak uchwytów, zdobień oraz prosta forma umożliwia wykorzystanie mebli we wnętrzach w stylu klasycznym, nowoczesnym, mieszanym i wielu innych. Meble z kolekcji Montana Lefkas są nie tylko uniwersalne, ale również niezwykle funkcjonalne i pojemne. Skutecznie urządzisz estetyczną i elegancką, przestronną przestrzeń.

W kolekcji Montana Lefkas wybierzesz meble do salonu. W ofercie komód, witryn, półek i stolików z pewnością znajdziesz elementy odpowiadające Twoim wymaganiom. Urządzając sypialnie meblami z tej serii, możesz liczyć na wygodne łóżko i przydatne komody oraz elegancki nocny stolik. Poznaj całą kolekcję i zdecyduj, jakie elementy pojawią się w Twoich wnętrzach.

( ilość produktów: 20 )
pixel