Royal

Kolekcja Royal od producenta Gała Meble to propozycja mebli systemowych nawiązujących stylem i formą do mebli angielskich. Jasna kolorystyka, geometryczne bryły i detale podkreślające oryginalny, angielski design jak ozdobne wieńce szaf i regałów oraz stabilna podstawa wnoszą do wnętrza elegancję i budują przytulny, domowy nastrój.

Połączenie kolorystyczne kolekcji – białe, szczotkowane drewno sosny nordyckiej z kontrastującym kolorem blatów i wieńców akcentują jakość wykonania i angielski styl każdego z mebli. Piękna forma, dopracowane detale i ozdobne akcenty w postaci złotych, metalowych okuć i frezów widocznych na wieńcach oraz blatach przykuwają uwagę, a także inspirują do wielu aranżacji z wykorzystaniem mebli z kolekcji Royal.

Meble z tej kolekcji możesz wykorzystać w salonie, sypialni, a także jadalni. Meble Royal we wnętrzu pozwalają uzyskać jasne, ponadczasowe przestrzenie pełne stylu, szyku i elegancji. Jeżeli zależy Ci na takim efekcie, zapoznaj się z całą kolekcją i wyobraź sobie, jak zmieni Twoje wnętrze.

( ilość produktów: 20 )
pixel