Darmowa dostawa od 500,00 zł

System C Biały

Kolekcja ASTOR System C w kolorze białym to kwintesencja elegancji i funkcjonalności, idealnie wpisująca się w potrzeby nowoczesnych łazienek. Jej modułowa budowa pozwala na tworzenie indywidualnych aranżacji, które harmonijnie łączą estetykę z praktycznym zastosowaniem. Biel, jako dominujący kolor, nie tylko optycznie powiększa przestrzeń, ale także wprowadza poczucie czystości i świeżości do każdej łazienki.

W kolekcji znajdziemy zróżnicowane wymiary szafek i blatów, które można dostosować do indywidualnych potrzeb i rozmiarów pomieszczeń. Dzięki temu, niezależnie od wielkości łazienki, możliwe jest stworzenie funkcjonalnej i estetycznej przestrzeni. Wybór między szafkami podwieszanymi a stojącymi na regulowanych nogach daje dodatkową elastyczność w projektowaniu.

System cichego domykania szuflad i drzwi zapewnia komfort użycia, a różnorodność kolorów uchwytów oraz bogata oferta blatów umożliwiają personalizację aranżacji. Dodatkowo, ledowe oświetlenie nie tylko podnosi walory estetyczne, ale także funkcjonalne, ułatwiając codzienne rituały pielęgnacyjne.

Materiały wykorzystane w produkcji mebli z kolekcji System C charakteryzują się wysoką odpornością na wilgoć i łatwością w utrzymaniu czystości, co jest kluczowe dla łazienek. Stabilność i bezpieczeństwo użytkowania są gwarantowane dzięki przemyślanemu systemowi montażu.

Organizacja przestrzeni w łazience jest łatwa dzięki praktycznym organizerom do szuflad, które pomagają utrzymać porządek i mają miejsce na wszystkie niezbędne akcesoria. Szeroka gama rozmiarów umywalek pozwala na dopasowanie idealnego rozwiązania, niezależnie od preferencji materiałowych czy wymiarowych.

Podsumowując, kolekcja ASTOR System C w kolorze białym to doskonała propozycja dla osób ceniących sobie połączenie estetyki z funkcjonalnością. Jest to wybór, który pozwala na stworzenie łazienki pełnej światła, gdzie każdy element jest nie tylko praktyczny, ale i doskonale skomponowany, tworząc spójny i elegancki design.

( ilość produktów: 69 )
pixel